Trwa ładowanie proszę czekać ...

Medycyna estetyczna w walce o Twoje piękno.

21 czerwca 2016

Piękny i atrakcyjny wygląd jest ważny dla każdego z nas. Dzięki ładnie prezentującej się twarzy oraz sylwetce dużo łatwiej zwrócić na siebie uwagę innych osób. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi łatwiej też znaleźć wymarzoną pracę a co za tym idzie dużo wyższe dochody. Nie dziwi więc nikogo, że coraz więcej osób zaczyna coraz bardziej skupiać swoją uwagę na atrakcyjnym wyglądzie i dbałości o cerę i urodę. Co jednak zrobić w przypadku, kiedy nasze drobne defekty urody doprowadzają nas do rozpaczy? Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nam medycyna estetyczna.

Rozwój medycyny estetycznej zawdzięczamy w dużej mierze Hollywood i największym gwiazdom filmowym. To właśnie one, chcąc zachować jak najdłużej piękny i młody wygląd, stworzyły tak wielką podaż na zabiegi poprawiające urodę i wpłynęły na rozwój medycyny estetycznej. Jednym z najpopularniejszych zabiegów, który widoczny jest już po kilku minutach od zabiegu, jest powiększanie ust. Koszt takiego zabiegu w dużej mierze zależny jest od metody, na jaką się zdecydujemy. Najpopularniejszą z nich są zastrzyki z botoksu wprost w tkankę ust.

Jeżeli taki zabieg przeprowadzony jest w profesjonalnym gabinecie, jego efekt będzie bardzo naturalny oraz poprawi i uwidoczni kształt naszych warg. Jeżeli jednak zdecydujemy się na zabieg w mało znanym i profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej, to musimy się liczyć z tym, że w rezultacie możemy otrzymać nienaturalnie wydęte usta, które zamiast podziwu będą wzbudzały politowanie i szydercze uśmiechy.

Niezwykle ważne w przygotowaniach do zabiegów są czynności, jakie sami możemy wykonać. Czynności te, pomogą w uzyskaniu bardzo naturalnego efektu powiększenia ust oraz przedłużą widoczne rezultaty nawet o kilka miesięcy. Decydując się na zabieg powiększania ust, powinniśmy przez przynajmniej kilka dni przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej unikać wszelkiego rodzaju peelingów ust oraz wystawiania ich na silne promieniowanie słoneczne jak solarium czy tradycyjne opalanie. Warto też przez kilka dni poprzedzających zabieg nie spożywać alkoholu oraz leków przeciwzapalnych jak aspiryna. Warto jest też odłożyć wszelkie wizyty u stomatologa, które mogą wpłynąć na przeprowadzany zabieg powiększania ust.

Niezwykle ważna przed oraz tuż po zabiegu będzie nasza dieta. Powinniśmy spożywać regularne posiłki i wprowadzić do naszego jadłospisu wiele warzyw. Bardzo ważne jest też odpowiednie nawodnienie organizmu. Pijmy więc dużo wody mineralnej najlepiej niegazowanej. Tak przygotowany do zabiegu organizm o wiele lepiej zniesie całą procedurę i w dużo szybszym tempie nasze usta nabiorą pożądanego kształtu.