Trwa ładowanie proszę czekać ...

Korekta nosa - sposoby niechirurgiczne.

21 czerwca 2016

Piękny i nienaganny wygląd to marzenie wielu z nas. Na całym świecie zauważyć można stałe dążenie do uzyskania pięknej figury, młodego wyglądu czy charakterystycznych rysów twarzy. Dawniej głównie osoby medialne jak aktorzy, modelki czy muzycy inwestowali w swój wygląd i operacje i zabiegi plastyczne. W obecnej chwili coraz częściej osoby niezwiązane z przemysłem filmowym czy muzycznym decydują się na skorzystanie z medycyny estetycznej. Nie dziwi to nikogo, gdyż dzięki pięknemu wyglądowi łatwiej zdobyć wymarzoną pracę czy przyjaciół.

Do jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych poprawiających nasz wygląd należą korekty nosa. Często jest to podyktowane różnego rodzaju wypadkami czy genetycznymi deformacjami, które spędzają sen z powiek osobom, które decydują się na tego typu operację. Ale co w przypadku kiedy nie stać nas na operację lub boimy się takich inwazyjnych zabiegów?

Takim osobom z pomocą przychodzi bezinwazyjna medycyna estetyczna. Jest kilka metod na poprawę wyglądu nosa, które nie wymagają użycia skalpela i uszkadzania struktury chrzęstnej nosa. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego możemy w znacznym stopniu zmienić i wypełnić niedoskonałości naszego nosa. Pozwala to na bezinwazyjne skorygowanie i wizualną poprawę wyglądu nosa. Jako dodatek do kwasu hialuronowego stosuje się także botoks. Po wstrzyknięciu pozwala na podniesienie wierzchołka nosa, co daje bardzo zadowalające efekty bez konieczności nacinania tkanek.

Efekty zabiegu są praktycznie natychmiastowe, a utrzymują się nawet przez 3 lata. Wszystko zależy od rozmiarów zabiegu oraz od substancji, jakie zostały w całej procedurze zastosowane. Tego typu zabiegi są stosunkowo tanie, przez co zyskują coraz większe grono odbiorców.

Jak widzicie czasy, kiedy poważniejsze korekty wyglądu wymagały zaawansowanej i bardzo inwazyjnej ingerencji chirurgicznej już dawno minęły. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej wiele osób może w sposób prosty i stosunkowo tani pozbyć się swoich kompleksów, które towarzyszyły im przez większość życia. Medycyna estetyczna pozwala poczuć się pięknie i atrakcyjnie nawet najbardziej zakompleksionym osobom.