Dsquared2 koszulki

Marka Dsquared2 powstała w 1996 roku. Założycielami są bliźniacy - Dean Caten i Dan Caten, którzy po przeprowadzce z Toronto do Nowego Jorku zainspirowali się życiem wielkiej metropolii i postanowili związać swoją przyszłość z modą. W trakcie trwania swojej kariery projektanci pracowali dla wielu uznanych domów mody, m.in. Versace oraz Diesel. W końcu bracia postanowili zadebiutować własną kolekcją, wydając w 1995 roku pierwszy pokaz mody męskiej. Od 2003 roku marka Dsquared2 projektuje również dla kobiet.

Dsquared2 - luksus na co dzień

Awangardowy styl projektów duetu Dsquared2 spowodował, że ubrania braci doskonale wpisały się w trendy początku XXI wieku, zdobywając tym samym rzeszę miłośników na całym świecie. Dziś marka posiada ugruntowaną pozycję w świecie mody. Świadczą o tym przede wszystkim międzynarodowe kampanie z udziałem największych gwiazd show-biznesu. Jeżeli cenisz sobie luksus i wysokiej klasy materiały, to marka Dsquared2 z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Koszulki Dsquared2 z dużymi napisami, charakterystycznie barwione jeansy oraz spódniczki podkreślające figurę dodadzą pewności siebie i sprawią, że Twoja stylizacja będzie wpisywała się w najnowsze trendy modowe. Dopasowane kroje i oryginalne fasony wyeksponują największe atuty sylwetki, nadając jej młodzieńczy wygląd.

Koszulki Dsquared2
- najwyższa jakość i niebanalny design

Koszulki Dsquared2 wykonane są z najwyższej klasy surowców. Nietuzinkowy design ściśle nawiązuje do mody ulicznej i luźnego stylu, który niesie za sobą przekaz. Często produkty marki bywają odważne, dodając tym samym pewności siebie właścicielom. Koszulka Dsquared2 to obowiązkowy element garderoby osoby podążającej za najnowszymi trendami. 

Projekty braci czerpią pełnymi garściami z popkultury, nawiązując często do wzorców kulturowych. Duet projektantów nie precyzuje, dla jakiej grupy wiekowej tworzy ubrania, ponieważ każdy element ubioru jest uniwersalny i unikatowy, przez co może być noszony przez każdego.

Każda kolekcja Dsquared2 niesie za sobą jasny przekaz, który umieszony jest często za pomocą sloganów na koszulkach i bluzach. Również spodnie wpisują się idealnie w trend streetwearowy. Spodnie duetu projektantów odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale przede wszystkim niepowtarzalnym designem. Trudno jest pomylić na ulicy projekt Dsquared2 z innymi spodniami. Charakterystyczne przetarcia i gradienty kolorystyczne nadają klasycznym jeansom zadziornego charakteru, który sprawi, że każda stylizacja będzie wyglądała jak wprost z wybiegu.

Dsquared2 od kilku sezonów z powodzeniem lansuje trend na logomanię. Odważne hasła umieszczane na koszulkach stały się sztandarowym projektem marki. Koszulka Dsquared2 posiada często duże charakterystyczne logo, wpisując się tym samym w odważny trend umieszczania logo na elementach garderoby. Szukając koszulek na najnowszy sezon, zapoznaj się z projektami tej marki, ponieważ ich produkty zaliczane są do segmentu premium i z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. T-shirty Dsquared2 to z pewnością grupa produktów, które nie tylko doskonale wyglądają, ale oprócz tego są niesamowicie wygodne, gdyż do ich produkcji użyto najwyższej jakości surowców. Jeżeli cenisz sobie jakość i oryginalny design, to koszulki tej marki koniecznie muszą znaleźć się w Twojej szafie.

Denim i logomania
- otwórz się na trendy

Tęczowe motywy
- Dsquared2 T-shirt

Duet Dsquared2 tworząc swoje projekty, nie zapomina o ważnych społecznie kwestiach. Często proste elementy garderoby, jak np. T-shirty, pełnią funkcję nośnika informacji, sloganów lub haseł. Podobnie jest w wielu kolekcjach, gdzie projektanci zaznaczają swój światopogląd. Mężczyźni nie boją się poruszać kontrowersyjnych kwestii, najważniejsza dla nich jest równość i szacunek. Świadczy o tym motyw tęczy umieszczany w wielu cyklicznych kolekcjach na koszulkach i bluzach. Tym samym duet projektantów jasno opowiada się po stronie wolności seksualnej. Bracia mają nadzieję, że również miłośnicy ich autorskiej marki staną się osobami otwartymi i szanującymi odmienność. Jeżeli śmiało obnosisz się ze swoimi poglądami i lubisz nowoczesny awangardowy styl, to marka Dsquared2 z pewnością jest dla Ciebie najlepszym wyborem!